Agencja pracy

Rozwijaj swój biznes

Specjalnie dla Państwa rozbudowaliśmy naszą stronę www mając na uwadze proaktywnych Przedsiębiorców i osoby poszukujące ofert pracy stałej oraz tymczasowej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Chcemy, aby osoby z nami współpracujące były świadome możliwości jakie otwiera przed nimi europejski rynek pracy, a nasi Kontrahenci mieli pełną wiedzę z zakresu świadczonych dla nich usług.

Swoją ofertę dedykujemy wszystkim Przedsiębiorcom, dla których ważne jest stałe podnoszenie konkurencyjności w środowisku biznesowym. Niezależnie od tego czy prowadzisz rodzinną firmę, czy też  jesteś szefem dużej korporacji, nieustannie szukasz możliwości oszczędności przy zachowaniu pełnej elastyczności, dzięki której możesz szybko i sprawnie reagować na bieżące potrzeby Klientów. Tę elastyczność gwarantuje Ci współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej MGsolutions.

Z kolei osoby poszukujące pracy mogą liczyć na szerokie wsparcie naszych konsultantów oraz rzetelną informację o wszystkich możliwościach podjęcia zatrudnienia.
Rynek, na którym z powodzeniem działamy jako Agencja Pracy Tymczasowej, niesie ze sobą wiele możliwości zarówno dla samych Pracodawców jak i dla Pracowników. Chcemy, aby każdy kto zagląda na naszą stronę znalazł coś dla siebie, coś co pozwoli mu zacząć nowy, ciekawszy etap w swoim życiu, Pracownicy- atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy w Polsce oraz za granicą, Przedsiębiorcy- nowego wiarygodnego partnera w biznesie, który otworzy możliwości wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie outsourcingu personalnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 

Nasze bogate doświadczenie we współpracy z zagranicznymi partnerami oraz oferowana praca w różnych krajach europejskich takich, jak Niemcy, Francja czy Belgia, są naszym bezsprzecznym atutem, natomiast zadowolenie naszych partnerów z poziomu świadczonych usług - najlepszą rekomendacją. 
Z drugiej zaś strony dopasowane do Pracowników oferty pracy i opieka, jaką zapewniają nasi koordynatorzy projektów, sprawiają, iż zyskujemy szerokie zaufanie oraz jesteśmy wiarygodnym Pracodawcą. 

Agencja Pracy Tymczasowej MGsolutions działa prężnię w licznych branżach, jednak najczęściej wspieramy Przedsiębiorców z obszarów takich jak logistyka, spedycja, szeroko rozumiana produkcja, gastronomia, prace wykończeniowe czy też prace montażowe. Poszukujemy Pracowników do prac w w/w branżach, a także do prac sezonowych w rolnictwie oraz ogrodnictwie.
Wszystkich zainteresowanych współpracą z MGsolutions zapraszamy do zapoznania się ze naszą stroną www i odwiedzenia naszego biura w Krakowie!