Agencja pracy

Praca sezonowa

Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz dodatkowej siły roboczej w firmie? A może sam poszukujesz praca sezonowa? Bez względu na to czy jesteś pracodawcą czy pracownikiem zapoznaj się z naszą ofertą!

Praca tymczasowa to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy w niektórych sezonach mają większe zapotrzebowanie na siłę roboczą. W takich sytuacjach praca tymczasowa oznacza dodatkowe oszczędności wynikające z braku konieczności zatrudniania pracowników na stałe. W naszej agencji pracy znajdziesz oferty praca tymczasowa zarówno w Polsce jak i za granicą (Niemcy, Austria, Francja, Dania, Belgia).

Praca tymczasowa to dobre rozwiązanie dla osób, które w danym momencie nie mają pracy. Dzięki niemu osoby, które były bezrobotne mają możliwość zarobienia dodatkowych środków i mogą zaprezentować się pracodawcy, który, jeśli będzie zadowolony z efektów, może podjąć decyzję o zatrudnieniu pracownika na stałe.

Współpraca z MG Solutions obejmująca znalezienie pracowników do praca tymczasowa jest bardzo korzystna dla naszych Klientów, ponieważ nie muszą oni zajmować się formalnościami związanymi z zatrudnieniem i mogą skoncentrować się na głównym aspekcie swojej działalności. Jako agencja pracy tymczasowej Kraków bierzemy na siebie wszystkie zobowiązania względem pracowników, zajmujemy się koordynacją procesu pozyskania i obsługi kadrowej pracownika.

Świadczymy usługi praca tymczasowa pozostając w zgodzie z obowiązującymi w Polsce przepisami i aktami prawnymi oraz Ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z dnia 9 lipca 2003.

Zdecyduj się na współpracę z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!